آیفون SE 2 مجهز به دوربین TrueDepth سپتامبر سال جاری رونمایی می‌شود

آیفون SE 2 مجهز به دوربین TrueDepth سپتامبر سال جاری رونمایی می‌شود

معرفی به دوستان اشتراک گذاری

اطلاعات برگرفته از زنجیره‌ی تولید آیفون‌های اپل نشان از این دارد که نسل جدید‌ آیفون SE یا همان آیفون SE 2 ماه سپتامبر راهی بازار خواهد شد.

آیفون SE 2 مجهز به دوربین TrueDepth سپتامبر سال جاری رونمایی می‌شود

براساس اطلاعات برگرفته از چرخه‌ی تولید محصولات اپل در کشور چین، کمپانی‌های چینی که مونتاژ محصولات اپل را برعهده دارند، هنوز تولید این گوشی‌هوشمند را آغاز نکرده‌اند. شنیده‌ها نشان از این دارد که اپل برای رونمایی از محصولش طی ماه سپتامبر در کنار پرچمدارانش که هر سال در همین بازه‌ی زمانی رونمایی می‌کند، برنامه‌ریزی کرده است. مک‌ اتاکارا اعلام کرده که بعید است نسل بعدی آیفون SE نیمه‌ی اول سال ۲۰۱۸ راهی بازار شود. شایعات پیشین منتشر شده نشان از این داشت که اپل برای رونمایی از این گوشی‌هوشمند در بهار سال جاری برنامه‌ریزی کرده است. کوپرتینویی‌ها پیش از این نیز در سال ۲۰۱۶ آخرین نسل از آیفون SE را در ماه مارس میلادی رونمایی کرده بودند.

منابع مطلع اعلام کرده‌اند که اپل در حال حاضر درصدد تصمیم‌گیری در خصوص طراحی نهایی نسل جدید آیفون‌هایی است که قرار است سپتامبر سال جاری میلادی رونمایی کند. یکی از سه نسخه‌ی گوشی‌هوشمند آیفونی که احتمالا باید در سپتامبر سال جاری شاهد رونمایی از آن‌ها باشیم دارای یک نمایشگر ۴ اینچی است که مشخصات ظاهری بسیار نزدیکی به آیفون SE‌ را به ذهن متبادر می‌کند.

براساس شنیده‌ها اپل سه نمونه‌ی اولیه‌ی شیشه را برای استفاده در نسل بعدی آیفون SE سفارش داده و از بین این نمونه‌های اولیه، گزینه‌ی اصلی را برای استفاده در آیفون SE 2 انتخاب خواهد کرد. البته باید به این نکته اشاره کنیم که مشخصات مشترک مورد استفاده در این گوشی شامل بریدگی در بالای نمایشگر، حذف حاشیه‌ی پایین که شامل سنسور اثر انگشت است و همچنین بکارگیری دوربین TrueDepth می‌شود. به نظر می‌رسد اپل در نظر دارد تا استفاده از فیس آی‌دی را جایگزین سنسور اثرانگشت در نسل بعدی آیفون SE‌ کند. همچنین باید به لزوم ایجاد یک بریدگی در بالای نمایشگر اشاره کرد.

پس از انتشار تصاویر رندر منتسب به آیفون SE 2 گمانه‌زنی‌ها در خصوص نسخه‌ی نسبتا ارزان قیمت آیفون بیش از پیش افزایش پیدا کرده است. باید دید که اپل گوشی هوشمند جدید خود را در چه تاریخی و با چه ویژگی‌هایی راهی بازار می‌کند.

اخبار مرتبط

نظرات

 
   
 
Captcha